• Yenilendi
Göz masaj Elektrik Güzellik Enstrüman 6 S Kablosuz USB Şarj Edilebilir Bluetooth Hava Basıncı Sığ Terapi Masajı Göz Bakımı

Göz masaj Elektrik Güzellik Enstrüman 6 S Kablosuz USB Şarj Edilebilir Bluetooth Hava Basıncı Sığ Terapi Masajı Göz Bakımı

Rating 
₺ 36.72
₺ 48.96
-25 %

Ürün sayısı
Stokta

Göz masaj Elektrik Güzellik Enstrüman 6 S Kablosuz USB Şarj Edilebilir Bluetooth Hava Basıncı Sığ Terapi Masajı Göz Bakımı Fonksiyon Giriş :
Göz koruyucu gibi çeşitli göz sorunları artırabilir göz dolaşımını, koyu halkaları ve ince çizgileri, presbiyopi, göz çanta, ambliyopi, şaşılık, görsel yorgunluk, uyku kalitesi, astigmatizma ve miyopi önlemek.
Dokuz enjoyments için güçlü ve zayıf modları vardır. Her modda iki becerileri vardır. Ilk döngüsü 4 dakika. Sen deneyim 9 çeşit keyfi toplam. Masaj nazik olduğunu, sıcak ve rahat. Çok akupunktur noktası masaj profesyonel masör gelen masaj aynıdır! Ürün Özellikleri : 1. benzersiz patentli USB şarj portu makine sağlamak için tasarlanmıştır kullanılamaz zaman şarj, potansiyel gizli tehlikeleri önlemek için.
2. 15 dakika dolaşımını masaj sağlar bu otomatik olarak müşteri sonra uyku.
3.38-42 °C sabit sıcaklık sıcak sıkıştır kuru gözler için rahat ve nemlilik getirmek olduğunu. Iki sıcaklık modları önlemek sıcaklık olmaktan çok yüksek rahatsızlık getirmek için gözler.
4.180 derece katlanır tasarım uyar daha yüz tipi ve yenilikçi katlanabilir tasarım gözler için daha uygun olduğunu, 75% masaj etkisi artırır.
5. Bluetooth müzik çalmak bağlanır. Ve hava pompası kendimizi tarafından geliştirilmiştir, büyük ölçüde gürültüyü azaltır. Ürün Parametreleri (yaklaşık.) : Masaj modu : hava basıncı, sıcak kompres
38-41 derece : düşük sıcaklık sıcak kompres, göz yorgunluğu rahatlatmak, koyu halkaları çıkarmak
42-45 derece : yüksek sıcaklık sıcak kompres, göz kan dolaşımını teşvik
Ortam sıcaklığı : 0-40 derece
Tek döngüsü : 15 dakika B
Bluetooth sinyal etkili mesafe : 10 metre
Gerilmiş boyutu : 20*8*3 cm/7.87*3.15 * 1.18in
Katlanmış boyutu : 14*9*8 cm/5.51*3.54 * 3.15in
Ürün ağırlığı : 270g
Paketi ile ağırlık : 528g Ürün Listesi : Masaj * 1
Kullanım kılavuzu * 1
Veri kablosu * 1
• Tüm öğeler ödeme temizlendikten sonra 2 iş günü içinde sevk.

Diğer özellikleri

tip:
Eye Care Tools
Marka Adı:
red dieny
Model Numarası:
IH00696 Eye massager
malzeme:
Plastik
boyut:
other
Yanlış Kirpik Craft:
Makine Halısı

En iyi teklif