• Yenilendi
Toptan Yüksek Frekans Büyük Mantar Elektrot I Yüz Cilt Bakımı Turuncu Mor Ray Yedek Değnek

Toptan Yüksek Frekans Büyük Mantar Elektrot I Yüz Cilt Bakımı Turuncu Mor Ray Yedek Değnek

Rating 
₺ 6.99

Ürün sayısı
Stokta

Dikkat : Lütfen fark ihtiyacınız olacak bir Yüksek Frekans Birimi kullanmak için bu eki!   Açık artırma içerir : Yüksek Frekans Yüz "Ben"Mantar Elektrot (Toptan kullanılabilir!!)   Nakliye Zaman ve Zaman Gelmesi : -Zaman gelmesi= Taşıma Süresi (1 iş günü) + Sevkiyat Süresi (Deponds yere) + yerel Teslimat Süresi (yerel postane Deponds).Biz listelenen var bir referans gelmesi zaman farklı ülkeler için aşağıdaki. Örneğin tO ABD : Sürü paketleri sırasında geldi 10-15 iş günü (50.1%), daha hızlı veya daha yavaş konumu ve yerel postane göre mümkün.    Detay Bilgileri : Yüksek Frekans için en Popüler tedavi AKNE cilt salonda. Bu KOLAY, Çalışır. Şimdi evde bunu olabilir! Elektrot Şekli : Yüksek Frekans "Ben" MantarElektrotOperasyon AlanıBüyük alanlar için dahil boyun ve vücut.Özel : Yaklaşık Çapı İpucu : = 11.23mm-11.25mm (fit 12mm birimi) Yaklaşık Çevresi Ucunda = 35.3mm
(Dikkat : bu yüksek frekans elektrot kullanmak niyetinde diğer yüksek frekans ekipmanları ile, dikkatle gözden çapı ve çevresi ölçümleri sağlamak için satın almak için önce yukarıda verilen uygun uyumluluk ve fit.)
Elektrot Renk :  Menekşe/Turuncu(Biz rastgele renk göndereceğiz eğer alıcı vermedi renk için bize ulaşın. Eğer emin yapmak istiyorum ne renk almak için gidiyoruz, kontrol için lütfen bize ulaşın eğer biz sipariş önce stok o renk var.

Diğer özellikleri

renk:
Orange Light, Violet Light
Marka Adı:
nanpa
tip:
Yüz Yıkama Fırçası
Model Numarası:
HF-I
Yanlış Kirpik Craft:
El Yapımı
malzeme:
Glass

En iyi teklif