• Yenilendi
10 adet duman yedekler-profesyonel yakın çekim sokak sihir/toptan ücretsiz kargo

10 adet duman yedekler-profesyonel yakın çekim sokak sihir/toptan ücretsiz kargo

Rating 
₺ 5.83

Ürün sayısı
Stokta

                    açıklama      bir maç için basıldığında ateşlenir ve bir küçük siyah nokta-bir portalı-avucunun çizilir el. diğer elinizle, eğer yavaş yavaş ateşleme up yolunu iz, kolunuzu sizin göğsünde, ve nihayet ağzınıza. sen ağzını aç-ve bir duman bulutu çıkar.
Alan Rorrison tarafından oluşturulan, DUMAN basit temsil, güçlü sihirli. bu hiçbir tanıtıma ihtiyacı. yaş veya eski olanlar 18 yıl için amaçlanan ise, theory11 üretiminde her türlü çabayı DUMAN operasyonda hassas güvenlik sağlamak için. organik bileşiklerin yapımı duman zararsız olduğunu.
DVD kullanan bir tam rutin öğretir DUMAN hile Dan White tarafından PORTALı başlıklı. ayrıca 6 diğer uygulamalar ve kavramlar olduğunu görmek kapalı inşa edebilirsiniz. olasılıklar sonsuzdur.
abd için hiçbir şey daha yüksek bir öncelik oldu daha güvenlik. biz sağlamak için yukarıda ve öteye gitti sağlanan hile olarak güvenli, etkili, ve insanca mümkün olduğunca güvenilir. aslında, sağlanan hile ÜÇ KEZ bizim maliyetini orijinal prototipler vardı. biz talep kalite-ve biz bizim onu bulmak için zaman aldı.
duman DUMAN aslında değildir kullanılarak oluşturulan duman. üç kez hızlı olduğunu söylemek deneyin! ama bu doğrudur-duman değildir. bu aslında buhar, organik bileşikler ve tamamen zararsız yapılır. bu sorumlu hiçbir tahrişe veya rahatsızlık kullanın.
bir güçlü, basit etkisi fonksiyonu ve şeytani olduğunu sihirli üst isimlerden bazıları tarafından alkışladı. yeter malzemeleri bir BIN yakın performansları için dahildir-ve doldurulmasına her zaman mevcuttur.
               

Diğer özellikleri

Özellikler:
acemi,sokak,Sihirbazlar,Do Kolay,Profesyonel
Tipi:
kalemler
malzeme:
Plastik
cinsiyet:
Üniseks
uyarı:
10pcs smoke refills
plastik Türü:
ABS
Yaş Aralığı:
12-15 yaşında,büyüklerin,8-11 yaşında
Performans Formu:
street Magic
Is Instructions Included:
Hayır
Marka Adı:
Hexahedron Magic
Model Numarası:
10pcs smoke refills
boyut:
One Size
Product Code:
smoke refills
Categories:
Walk Around | Standard | SMOKE
Weight (lbs):
0.135
Dimensions:
7.5 x 5.5 x 0.5
Place of Origin:
China (Mainland)

En iyi teklif