• Yenilendi
Galvanik Spa Iyonik led ışık Foton 3 MHz Ultrasonik Microcurrent Yüz Masajı Cilt Bakımı Derin Temizlik Yüz Germe Güzellik Cihazı

Galvanik Spa Iyonik led ışık Foton 3 MHz Ultrasonik Microcurrent Yüz Masajı Cilt Bakımı Derin Temizlik Yüz Germe Güzellik Cihazı

Rating 
₺ 40.87
₺ 51.09
-20 %

Ürün sayısı
Stokta

-8.97/piece-30.77/piece-61.34/piece-45.26/piece-45.56/piece-12.71/piece-29.99/piece 3 MHz ultrasonik galvanik iyonik led ışık foton Microcurrent yüz masajı cilt bakımı derin temizlik yüz germe Spa güzellik cihazıLütfen Aklınızda bulundurun :
1. "beyazlatmak" düğmesine basın, önce kırmızı ışık, sonra sarı ışık 5 dakika içinde otomatik olarak gösterir. (Önce kırmızı ve sonra sarı)
2. "anti-akne" düğmesine basın, önce mavi ışık, sonra yeşil ışık 5 dakika içinde otomatik olarak gösterir. (önce mavi ve sonra yeşil)
3. pil her zaman boş olarak gösterilen "pil" simgesi değil, dalga hattı tarafından gösterdi.
Fonksiyonu : 1. cilt sıkılaştırıcı, cilt sıkılaştırma2. yüz kaldırma3. cilt gençleştirme4. cilt beyazlatma5. akne ve yara izlerini çıkarın6. cilt derin temizlik, gözenek temizleyici7. Brigten cilt tonu8. Anti kırışıklık, ince çizgiler kaldırmak9. kollajen oluşumunu ve dolaşımını teşvik edin10. gözenekleri sıkılaştırma, kızarıklık önleme.Ürün AçıklamasıGüzel mükemmelleştirilmiş cildi ortaya çıkarmak için LED, ultrasonik, masaj ve iyon tedavisini birleştiren devrim niteliğinde bir cihaz. Bu terapilerin birleştirilmesi, tek bir deneyimde beş lider cilt problemiyle mücadele eder : 1, akne ve kırılmalar2, hiperpigmentasyon ve yara izleri3, ince çizgiler ve kırışıklıklar4, gözlerin etrafında şişlik5, cilt yaşlanmaÜrün emilimi önemli ölçüde artar ve hücresel ciro yardımcı olur, bu da besleyici, sağlıklı ve nemlendirilmiş bir cilt cildi ile sonuçlanır.Bilinen bir yan etki olmadan, her gün kullanmak için yeterince güvenli, hatasız bir cilt elde etmenize yardımcı olacak hayati bir güzellik olmalıdır.Arıtma TeorisiUltrasonik : Ultrason, dermal tabakadan daha derine nüfuz eden yüksek seviyeli bir ses dalgası teknolojisidir. Ciltte çevreleyen dokunun sıcaklığını arttırır, böylece hücrelere oksijenasyonu arttırır, kollajen proteini uyarır ve atık ürünlerin çıkarılmasına yardımcı olur. Bu bir anti bakteriyel temizleme eylemidir. Kan dolaşımını uyararak, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltarak, akne ve lekeleri temizleyerek cilde fayda sağlar ve ayrıca düzensiz pigmentasyon ve kızarıklığı ortadan kaldırabilir.Galvanik iyon (iyon + iyon-) : Galvanik iyonları, donuk ve cansız bir görünüme neden olabilecek kirliliklerin cildini derinden temizler. Bu işlem, negatif yüklü iyonların toksinleri çekmesi ve kapsüllemesiyle, onları çıkarılmaya hazırlandığında gerçekleşir. Bunu takiben, pozitif iyonlar cildin içindeki kapsüllenmiş kirleri çekmek için çalışır.Bu tedavi sadece cildi iyice temizlemekle kalmaz, aynı zamanda hücresel sağlığı teşvik eden ve serbest radikal hasarı ve erken yaşlanmayı ortadan kaldırmaya yardımcı olan oksijenizasyon ve dolaşımı da geliştirir.Led ışık foton terapisi (18 LEDs) : Kırmızı ışık (dalga boyu 625 +/-3nm) : Cilt tonunu aydınlatır ve aydınlatır. Kollajen proteini çoğaltır ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Cildi sıkılaştırır, sıkılaştırır ve onarır. Mükemmel bir tamir ve yaşlanma karşıtı tedaviSarı ışık (dalga boyu 592 +/-3nm) : Tahrişi hafifletir ve cilt içindeki bağışıklığı arttırmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda lenfatik ve sinir sistemini uyarır, toksinlerin derisini temizler ve dolaşımını arttırır.

Diğer özellikleri

renk:
Red Without Box, White Without Box, White With Box, Red With Box
öğe Türü:
Massage & Relaxation
Model Numarası:
photon-facial-173
Marka Adı:
LANSSAL
malzeme:
ABS
uygulama:
Yüz
Product Name:
Ultrasonic Facial Massager
Type:
7 in 1 Ultrasonic LED
Classification:
Facial Beauty Equipment
Ultrasonic Frequency:
3mhz
Ionic Massager:
Skin Deep Cleaning,Nutrition Conduct In
Galvanic Massage:
Face Lifting,Face Lift
LED Photon :
Red,Yellow,Blue,Green
Function:
Skin Whitening,Skin Rejuvenation,Skin Tightening
Function 1:
Acne Removal,Wrinkle Removal
Ultrasound Face:
Face Slimming

En iyi teklif